Loading…
Duhet ta shihni: Kjo makinë shkurton drutë brenda sekondës |VIDEO
  • 17/07/2018 | 20:17

Duhet ta shihni: Kjo makinë shkurton drutë brenda sekondës |VIDEO

Këto gjashtë makina mahnitën të gjithë në vitin 2017.


Kur është fjala për t’i bërë gjërat më lehtë dhe më shpejtë, këto makina janë shpëtim.

Në videon më poshtë, do t’i shihni gjashtë makinat mahnitëse që habitën të gjithë vitin e kaluar.

Shikojeni videon:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë