Loading…

Duhet ta shikoni se me çka ky shofer i ndërron shpejtësitë |PAMJE

  • 13/05/2019 | 11:46

Duhet ta shikoni se me çka ky shofer i ndërron shpejtësitë |PAMJE

Qoftë fjala për ndërrues të dorës apo automatik, ndërrimi i shpejtësive bëhet me dorë, të djathtën apo të majtën, transmeton Gazeta Metro.


Mjeshtërive të këtij shoferi po i mahnitet shumëkush prej atyre të cilëve ndërruesi i dorës u shkakton mundime. Ky filipinas e ka përsosur teknikën e ndryshimit të shpejtësive deri në persosmëri, por atë e bën me këmbën e djathtë.

Gjykuar sipas etiketës, e tëra ndodh në Balibag, regjion 80 km larg nga Manila./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë