Loading…

“Duhet të mësohem ta pranoj”: Ky ndryshim po ndikon në shëndetin mendor Arbenita Ismajlit

  • 27/11/2020 | 16:00

“Duhet të mësohem ta pranoj”: Ky ndryshim po ndikon në shëndetin mendor Arbenita Ismajlit

Arbenita Ismajli ka bërë të ditur se ky ndryshim në trup nuk po i pëlqen.


Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të përfolura dhe më njohura të showbiz-it, e cila i bën të gjithë për vete me bukurinë e format trupore të saja.

Duket s ejeta e një modeleje nuk është edhe aq e lehtë sepse Arbenita së fundmi ka zbuluar se ajo po humb peshë dhe nuk po e dëshiron këtë gjë.

Ajo ka ndarë në Instastory dy foto të sajat ku shihet mjaft qartë rënia e saj në peshë, ndërsa tregon se ky ndryshim e ka prekur në shëndetin mendor.

“Humbja e peshës më ndikon kaq shumë në shëndetin mendor! Por besoj se disi duhet të pranoj sesi trupi im ndryshon ndonjëherë.” shkruan modelja.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë