Loading…

Dukagjin Lipa bën thirrje për të votuar me 14 shkurt

  • 19/01/2021 | 20:45

Dukagjin Lipa bën thirrje për të votuar me 14 shkurt

Dukagjin Lipa ka publikuar një fotografi me anë të së cilës ka bërë thirrje të votojnë edhe ata që nuk janë në Kosovë.


Ai ka postuar një imazh në Instagram të flamurit të Kosovës në të cilin shkruan “Bëj zërin tënd të dëgjohet ti mund të votosh kudo që të jesh”, shkruan lajmi.net.

“Të qenit larg shtëpisë sonë nuk na ndalon të përdorim zërat tanë dhe të formojmë të ardhmen e vendit tonë. Unë kam votuar dhe kështu mund të jesh edhe ti. Ndiqni lidhjen në storien time dhe shkarkoni fletët tuaja të votimit për të hedhur votën tuaj”, ka shkruar ndër të tjera Lipa.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa)

Ndryshe, zgjedhjet do të mbahen me 14 shkurt ku do të zgjedhet kryeministri i vendit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë