Loading…

Dukagjini synon fitoren e parë në ligë, Ballkani bilancin pozitiv – formacionet zyrtare

  • 17/09/2023 | 14:52

Dukagjini synon fitoren e parë në ligë, Ballkani bilancin pozitiv – formacionet zyrtare

Ballkani dhe Dukagjini do të ballafaqohen në stadiumin “18 Qershori” në Klinë, në kuadër të javës së pestë në Superligën e Kosovës në futboll.


Ndeshja do të zhvillohet me fillim nga ora 15:00.

Kampioni i Kosovës nga tri paraqitjet e para ka po aq fitore, derisa klinasit kanë vetëm dy pikë nga katër takime.

Dy trajnerët tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë