Loading…

Duke ndjekur kontrabandistët, vetura e Doganës bie në lumë në Mitrovicë

  • 26/02/2021 | 22:02

Duke ndjekur kontrabandistët, vetura e Doganës bie në lumë në Mitrovicë

Para pak çastesh një automjet i Doganës së Kosovë ka përfunduar në lumin Lushta të lagjes Vaganicë në Mitrovicë.


Jepi zë merr vesh se doganierët kanë qenë duke ndjekur një kombi i cili dyshohej se ka qenë duke u drejtuar me material të kontrabanduar.

Sipas informacioneve që posedon Jepi Zë, në veturën e Doganës së Kosovës kanë qenë dy doganierë, të cilët fatmirësisht nuk kanë pësuar lëndime.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur edhe Policia e Kosovës e cila po merret me rastin.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë