Loading…

Babai shqiptar i hedh ujë të nxehtë vajzës 14-vjeçare

  • 02/03/2017 | 17:03

Babai shqiptar i hedh ujë të nxehtë vajzës 14-vjeçare

Një 45-vjeçar nga Durrësi është arrestuar nga policia pasi dyshohet se i ka hedhur ujë të nxehtë vajzës së tij 14-vjeçe.

Policia thotë se “ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 18:00, ku shtetasi K.Xh në banesën e tij, në gjendje të dehur, pas një konflikti për motive të dobëta, me bashkëshorten e tij, dyshohet se i ka hedhur ujë të nxehtë, vajzës së tij, shtetases A.XH. 14 vjeçe, e cila është përfshirë për të shuar konfliktin midis prindërve.”

Për pasojë, e dëmtuara është djegur në këmbë dhe ndodhet në Q.S.U.T. nën kujdesin e mjekëve.

Materialet I kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale”Dhunë në familje” parashikuar në nenin 130/a/4 të Kodit Penal./Oranews.tv/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë