Loading…

Dwayne Joohnson do të bëhet James Bondi i ri: Dua të bëj ëndrrën realitet

  • 17/11/2021 | 19:01

Dwayne Joohnson do të bëhet James Bondi i ri: Dua të bëj ëndrrën realitet

Dwayne Johnson ka thënë se dëshiron të luajë James Bond-in e ardhshëm, transmeton Gazeta Metro.


“Gjyshi im ishte një personazhi negativ në You Only Live Twice with Sean Connery”, tha Johnson për Esquire.

“Ishte shumë, shumë bukur. Dhe unë do të doja të ndjek hapat e tij dhe të jem Bondi i radhës. Unë nuk dua të jem një personazh negativ. Unë duhet të jem Bond.”

Gjyshi i Johnson, Peter Fanen Maivia, u shfaq në filmin e vitit 1967 “Living Only Twice” si një shërbyes i Spectre që u përpoq të vriste agjentin e famshëm me shpatë.

Daniel Craig ka hequr dorë nga ”licenca e tij e vrasjes’ në “It’s Not Time to Die” dhe që atëherë kanë qarkulluar spekulime se kush mund të jetë 007-i i ardhshëm.

Dwayne sigurisht që do të mund të merret me skenat e aksionit, por me siguri nuk do të hyjë në listën e ngushtë të kandidatëve sepse aktori amerikan nuk e ka luajtur kurrë Bondin, komentojnë mediat britanike./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë