Loading…
Dy aksidente 500 metra afër njëra-tjetrës në magjistralen Prishtinë – Podujevë
  • 10/08/2018 | 17:15

Dy aksidente 500 metra afër njëra-tjetrës në magjistralen Prishtinë – Podujevë

Kolona të gjata janë krijuar në magjistralen Prishtinë – Podujevë, për shkak të dy aksidenteve që kanë ndodhur shumë afër njëra-tjetrës.


Të dyja aksidentet ku janë përfshirë nga tri vetura kanë ndodhur në fshatin Besi.

Policia ka dalë në vend të ngjarjen, ndërkohë që nuk raportohet për të lënduar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë