Loading…

Dy futbollistë të FC Ballkanit kalojnë te Llapi për garat evropiane

  • 18/06/2021 | 14:03

Dy futbollistë të FC Ballkanit kalojnë te Llapi për garat evropiane

Dy futbollistë të klubit futbollistik, Ballkani do të jenë pjesë e Llapit, për garat evropiane.


GazetaSheshi ka mësuar ekskluzivisht se fjala është për Nazmi Gripshin dhe Edvin Kuc, të cilët me marrëveshje të dy palëve do të jenë pjesë e Llapit, për udhëtimin në garat evropiane.

Sipas kësaj gazete Gripshi dhe Kuc do të jenë në huazim te skuadra llapjane, ku do të jenë një ndihmë e madhe për skuadrën nga Podujeva për Ligën e Konferencës.

Llapi në raundin e parë në Ligën e Konferencës, do të përballet me Shkupin, ku ndeshja e parë do të zhvillohet në Maqedoni, ndërsa takimi i dytë do të luhet në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë