Loading…

Dy gjigantët italian vihen pas Iscos

  • 14/09/2021 | 16:04

Dy gjigantët italian vihen pas Iscos

Futbollisti nuk bënë pjesë në planet e Carlo Ancelottit.

Isco gjatë tërë afatit kalimtar të verës ishte i lidhur me një largim nga Real Madridi.

Megjithatë, futbollisti mbeti në ekip por duket se pritet të largohet në merkato e ardhshme pasi nuk bënë pjesë në planet e trajnerit Carlo Ancelotti.

Sipas ‘Calcio Mercato’, Juventus dhe Milan janë shumë të interesuara në transferimin e Iscos.

Mesfushori ka kontratë me ‘Los Blancos’ deri në qershor të vitit 2022 dhe nuk e ka në plan ta rinovojë atë.

Dy gjigantët italian duan ta marrin spanjollin si futbollistë të lirë verën e ardhshme.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë