Loading…

Dy kompanitë e autobusëve fjalosen mes vete në Suharekë

  • 12/08/2020 | 17:00

Dy kompanitë e autobusëve fjalosen mes vete në Suharekë

Pronarët e kompanisë “Vraniqi Trans” dhe kompanisë “Meli” janë fjalosur mes vete në fshatin Sopije të Suharekës kanë treguar dëshmitarët e pranishëm.

Ngjarja ka ardhur deri sa autobusi i kompanisë “Vraniqi Trans” ka qenë duke qarkulluar përmes fshatit Sopije për në Suharekë, aty është ndaluar nga pronari i kompanisë turistike “Meli”.

Pas ndalesës të autobusit, aty ka filluar gjithçka ku edhe janë fjalosur mes vete.

Kompania “Vraniqi Trans” zotëron linjën Vraniq-Bukosh-Savrove- Sopije-Shirokë-Suharekë, kurse kompania “Meli” ka linjën Mushtisht-Dubravë-Sopije-Shirokë-Suharekë.

Ndërkohë, Policia e Kosovës nuk ka dhënë akoma asnjë detaj apo informacion në lidhje me këtë rrahje në Suharekë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë