Loading…

Dy malishevas rrahën babain dhe e larguan nga shtëpia

  • 30/07/2017 | 16:12

Dy malishevas rrahën babain dhe e larguan nga shtëpia

Dy persona janë arrestuar në Malishevë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht babain e tyre dhe me forcë e kanë larguar nga shtëpia e tij.


Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, transmeton gazetametro.net.

Një person tjetër po në Malishevë është arrestuar pasi që i njëjti ka  sulmuar fizikisht motrën e tij, e cila ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë