Loading…

Dy motra sulmohen fizikisht nga vëllai dhe bashkëshortja e tij

  • 03/08/2020 | 10:56

Dy motra sulmohen fizikisht nga vëllai dhe bashkëshortja e tij

Dy femra janë sulmuar fizikisht në Drenas. Ato janë sulmuar nga vëllai dhe bashkëshortja e tij, ndërsa kanë pranuar edhe tretman mjekësor.


Rasti ka ndodhur të dielën, në ora 11:52.

Në raportin e Policisë bëhet e ditur se të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit janë liruar.

“Dy viktimat femra kosovare kanë raportuar se janë sulmuar fizikisht nga të dyshuarit vëllai dhe bashkëshortja e tij. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë