Loading…

Dy ndeshje interesante luhen në Superligën e Kosovës

  • 06/06/2020 | 09:06

Dy ndeshje interesante luhen në Superligën e Kosovës

Superliga e Kosovës vazhdon me dy ndeshje ditën e shtunë (sot).


Elita e futbollit kosovar këtë mesjavë po zhvillon xhiron e parë pas vendimit për vazhdimin e sezonit, i cili ishte pezulluar pas përhapjes së pandemisë COVID-19.

Të premten u zhvillua një ndeshje, me KF Llapin që mposhti 3:1 KF Dukagjinin në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’.

Sot në orar janë dy ndeshje, me Dritën që pret Flamurtarin dhe Feronikelin që luan me Vushtrrinë.

Të dy ndeshjet fillojnë nga ora 16:00.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë