Loading…

Dy nëndegë të VV’së në Podujevë do ta përkrahin Ekrem Hysenin e LDK’së për balotazh

  • 31/10/2021 | 23:46

Dy nëndegë të VV’së në Podujevë do ta përkrahin Ekrem Hysenin e LDK’së për balotazh

Aktivisti i LDK-së Erblin Bujaku ka bërë të ditur se dy degët e VV-së në fshatin Lluzhan dhe Sallabajë kanë kaluar në përkrahje të kandidatit të LDK-së për Podujevë, Ekrem Hyseni.


Ai ka thënë se këto dy nëndegë të VV-së e përkrahin Hyseni në balotazh.

Postimi i tij:

Duke e pare qe po marr mesazhe te shumta,desha te konfirmoj ate qe postova me pare. Dega e Lluzhanit dhe veprimtare te Vv ne Sallabaje,sot kaluan ne mbeshtetje te Ekrem Hyseni ne garen per Kryetar te Podujeves.

LDK eshte nje shtepi e madhe,e qe ka vend per te gjithe ne te.

Ne po rritemi e po shtohemi cdo dite,e qe iu ftoje qe te na bashkangjiteni sa me shume.

Fitorja e LDK-se ne Podujeve tashme po ndodh dhe qe vulen e fitores do e marrim me daten 14 Nentor.

Faleminderit per mirepritjen tuaj Blerim Mustafa,Besnik Mustafa, Enver Bici, Nexhat Bunjaku , Sadri Bunjaku, Qazim Bici e shume te tjere.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë