Loading…
Dy persona goditen nga vetura në zebra, lëndohen rëndë
  • 13/02/2018 | 23:29

Dy persona goditen nga vetura në zebra, lëndohen rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mbrëmjen e sotme në Istog.

Një veturë ka goditur një burrë dhe një grua, të cilët po kalonin në zebra.

Siç shihet në këtë video të dërguar nga një lexues i Indeksonline, vetura është në shpejtësi të madhe kur i godet ata.

Të dy të aksidentuarit kanë marrë lëndime të rënda, por sipas informacioneve të para, ata janë jashtë rrezikut për jetë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë