Loading…

Dy persona rrihen mes vete në Pejë, arrestohen

  • 12/11/2021 | 10:46

Dy persona rrihen mes vete në Pejë, arrestohen

Dy persona janë arrestuar në Pejë pasi janë rrahur mes vete.


Të dyshuarit kanë qenë nën ndikimin e alkoolit, njëri me 1.05 promil dhe tjetri me 0.96 promil.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, njofton policia përmes raportit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë