Loading…

Dy romë e një shqiptar rrahen për borxh

  • 17/04/2017 | 12:18

Dy romë e një shqiptar rrahen për borxh

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar tre të dyshuar meshkuj dy të komunitetit romë dhe një shqiptar pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje rreth një borxhi, janë rrahur ne mes veti.


Si pasoje e rrahjes kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Zahir Pajaziti” në Prizren, pasditen e djeshme. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë