Loading…

Dy shenjat më me fat për ditën e nesërme

  • 21/05/2019 | 23:40

Dy shenjat më me fat për ditën e nesërme

Dy shenjat më me fat për diten e nesërme, do të jenë Demi dhe Bricjapi, transmeton Gazeta Metro.


Demi

Dashuria do të jetë protagoniste e ditës, duke iu dhënë shtysë shumë çifteve në hedhjen e një hapi më shumë në lidhje. Yjet do të kenë ndikim shumë të rëndësishëm ndaj atyre që janë në dilemë për të mbyllur një projekt.

Bricjapi

Gjatë kësaj të mërkure ndjenjat do të jenë mjaft të favorizuara. Në dashuri do të nisë një fazë mjaft pozitive, sidomos për gjithë ata që duan të bëjnë projekte të rëndësishme për lidhjen në çift. Kush ka mbyllur një histori dashurie, duhet të gjejë forcën për të parë të nesërmen me më shumë optimizëm. Ata që janë vetëm, do të përballen me një sërë mundësish./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë