Loading…

Dy shenjat më me fat për ditën e nesërme

  • 14/08/2019 | 23:31

Dy shenjat më me fat për ditën e nesërme

Shenjat më me fat për ditë e nesërme janë Luani dhe Virgjëresha.


Luani

Dashuria: Ditë me fat për të gjithë ju dhe falë Venusit të favorshëm, ju do të jetoni emocione të bukura në dashuri. Edhe beqarët do jenë në gjendje të kalojnë një ditë të bukur dhe relaksuese, dhe t’i kushtohen miqve të tyre më të afërt për të përjetuar momente të mrekullueshme së bashku.

Puna: Sot nuk do të humbni mundësitë e shkëlqyera të punës që do t’ju lejojnë të arrini qëllimet tuaja.

Virgjëresha

Dashuria: Sot hëna do të kalojë në shenjë, për këtë arsye do të ndjeheni më mirë dhe të kënaqur në frontin sentimental. Për ata me zemër të lirë yjet njoftojnë surpriza dhe njohje të reja që do ta bëjnë kokën tuaj të rrotullohet. Do të jetë vërtet e vështirë të zgjidhni!

Puna: Horoskopi është gjithashtu interesant për sa i përket punës, do të merrni kënaqësi të madhe falë angazhimit tuaj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë