Loading…
Dy shenjat më me fat për ditën e nesërme
  • 14/03/2019 | 22:02

Dy shenjat më me fat për ditën e nesërme

Këto dy shenja do të kenë shumë fat gjatë ditës së nesërme.


Demi

Venusi do ju vijë në ndihmë për përmirësimin e raporteve ndërpersonale, duke ndjekur emocionet tuaja. Dëshira për të rigjetur harmoninë do ju zbusë. Ata që janë vetëm do të jetojnë histori të reja dashurie dhe disa mund të gjejnë njeriun e zemrës. Në punë do të jeni të vendosur që të çoni deri në fund çdo angazhim.

Gaforrja

Ndikimi i Hënës në shenjën tuaj do të ndikojë në çdo situatë të ditës. Përfitoni nga prania e saj për të forcuar raportin me njeriun tuaj të zemrës. Për shumë nga ata që janë vetëm, mund të ketë zhvillime pozitive. Në punë do të jeni të favorizuar dhe do të jeni në qendër të vëmendjes.

Më të fundit
...
  • 24/05/2019 | 20:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë