Loading…

Dy shokët e ngushtë që i ndau politika (Foto)

  • 14/05/2017 | 23:03

Dy shokët e ngushtë që i ndau politika (Foto)

Të dy dikur publicistë, tani në politikë. Bardhyl Meta në LDK, e Halil Matoshi këto ditë në AAK.


Ata kanë qenë dhe vazhdojnë të jenë miq të mirë, edhe pse politikisht përfaqësojnë interesa të kundërta.

Në këto zgjedhje, të dy, Meta e Matoshi, do të garojnë kundër njëri-tjetrit, për të marrë besimin e elektoratit, përcjellë gazetametro.net.

Pavarësisht kësaj, përmes një postimi në Facebook, Meta i ka uruar Matoshit hyrjen në politikë. “Shnet vlla – dhe u pjekshim si gjithherë, për polemika t’ashpra, e për punë e vepra t’mira…”, ka shkruar Meta ndër të tjera në urimin për Matoshin. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë