Loading…

Dy shtetas të Maqedonisë arrestohen pasi sulmuan dy persona në Ferizaj

  • 12/02/2017 | 15:36

Dy shtetas të Maqedonisë arrestohen pasi sulmuan dy persona në Ferizaj

Dy shtetas të Maqedonisë janë arrestuar dje në “Rrugën e Reçakut”, në Ferizaj pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht dy viktimat një mashkull dhe një femër shqiptarë.

Viktimat janë dërguar në tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit njëri nga të dyshuarit dërgohet në mbajtje, kurse i dyshuari i dytë është liruar në procedurë të rregullt. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë