Loading…

Dy super burra nga Kosova do të hynë nesër në ‘Big Brother VIP’

  • 04/11/2021 | 17:52

Dy super burra nga Kosova do të hynë nesër në ‘Big Brother VIP’

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka zbuluar surprizat që do të ndodhin gjatë spektaklit të ditës së nesërme të “Big Brother VIP”.


Teksa filmon stafin e saj, Arbana pyet gazetaren se “çfarë do të ketë nesër” dhe njëra prej tyre përgjigjet: “Nesër surprizë. Dy hyrje të reja, apo nuk duhet t’i themi?”.

“Sapo i tha”, ia pret tjetra, ndërsa dëgjohet të thuhet se janë “dy super çuna”. Madje njëra gazetare duke qeshur thotë: “Thuaj se janë nga Kosova e mos të na ndjekin nesër fare”.

Tani nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim spektaklin e së premtes për të parë se çfarë surprizash ka rezervuar “Vëllai i Madh” për publikun dhe banorët.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë