Loading…

Dy të arrestuar për vjedhje në terminalin doganor në Merdare

  • 26/10/2021 | 22:08

Dy të arrestuar për vjedhje në terminalin doganor në Merdare

Policia e Kosovës ka arrestuar sot dy persona për të cilët dyshohej të jenë të përfshirë në raste të vjedhjeve.

B. S. 41-vjeç dhe M. SH. (39), shtetas të Kosovës, janë arrestuar për përfshirje në rastin e vjedhjes së rëndë dhe keqpërdorim të besimit, të ndodhur më 25.10.2021 në terminalin doganor në Merdare, me ç’rast dyshohet të jenë vjedhur cigare në vlerë rreth 50 mijë euro.

Të dyshuarit pas arrestimit me rekomandimin e prokurorit të shtetit janë dërguar në mbajtje prej 48 orësh.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë