Loading…

Dy të rinj nga Peja bëjnë seks në oborrin e çerdhes, filmohen nga policia (Video)

  • 26/03/2017 | 07:20

Dy të rinj nga Peja bëjnë seks në oborrin e çerdhes, filmohen nga policia (Video)

Dy të rinj nga Peja janë raportuar në polici se po kryenin marrëdhënie seksuale në oborrin e një çerdheje.

Policia reagon dhe e bastis makinën e dy të rinjve. Atyre u jepet vërejtje. Ndiqni pamjet ekskluzive të reagimit të policisë në këtë rast. /Kallxo.com

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë