Loading…

Dy tentim vrasje në Gjilan

  • 01/05/2017 | 11:55

Dy tentim vrasje në Gjilan

Gjatë ditës së djeshme janë raportuar dy vrasje në tentativë në Gjilan.


Sipas raportit policor, njëra ka ndodhur dy ditë më parë në Viti, ku dy të dyshuar kanë përdorur mjete të forta për të sulmuar një tjetër mashkull.

Personi ka marrë lëndime të rënda trupore dhe i është ofruar trajtim mjekësor.

Të dyshuarit janë arrestuar dhe me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Rasti tjetër ka ndodhur në rrugën “Avdulla Presheva”, ku gjithashtu një mashkull duke përdorur mjete të forta ka sulmuar fizikisht një mashkull.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor , ndërkaq i dyshuari gjendet në arrati.

Policia është nën hetime për të zbardhur rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë