Loading…

Dy tërmete në Shqipërinë e Mesme

  • 01/02/2017 | 23:03

Dy tërmete në Shqipërinë e Mesme

Një tërmet prej 2.8 ballë ka ‘lëkundur’ sot jugun e Ballshit në Shqipëri rreth dy orë më parë dhe një tjetër tërmet prej 2.4 ballë ka rënë në juglindje të Cerrikut.


Mediat në Shqipëri raportojnë dhe për një tjetër tërmet në zonën e Beratit, por ende nuk ka informacione të sakta për fuqinë e këtij tërmeti.

Kujtojmë se Berati u godit nga një tërmet një javë më parë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë