Loading…

Dy vëllezër rrahin motrën në Istog

  • 24/04/2017 | 12:09

Dy vëllezër rrahin motrën në Istog

Gjatë ditës së djeshme në Istog ka ndodhur një dhunë familjare.


Sipas raportit policor, dy meshkuj ashkali kanë ushtruar dhunë fizike ndaj motrës së tyre.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes me ç’rast edhe kanë marrë me vete dy vëllezërit.

Me urdhër të prokurorit, pas intervistës ata janë liruar në procedurë të rregullt, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë