Loading…

Dy vëllëzërit rrahen për pronë në Prishtinë: Babai i lajmëron në polici

  • 27/10/2019 | 10:57

Dy vëllëzërit rrahen për pronë në Prishtinë: Babai i lajmëron në polici

Një person ngaPrishtina ka lajmëruar në polici dy djemtë e tij, të cilëtjanë rrahur për shkak të pronës, shkruan Gazeta Metro.


Rasti ka ndodhur dje pas mesnate.

Ankuesi në Policisë ka njoftuar se pas përleshjes, të dy djemtë e tij kanë pësuar lëndime trupore.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Njoftimi i plotë i policisë:

Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje rreth një kontesti pronësor dy djemtë e tij janë rrahur mes vete dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore. Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt. Rasti është duke u hetuar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë