Loading…

Dybala shumë afër Interit

  • 23/06/2022 | 08:46

Dybala shumë afër Interit

Paolo Dybala tanimë është shumë afër kalimit te skuadra e Interit.


Sipas Calciomercato.it, kanë mbetur vetëm edhe disa formalitete për t’u zgjidhur dhe çështja është shumë afër për t’u konsideruar e kryer.

Sipas po të njëjtit burim, ka mbetur të arrihet dakordim vetëm për bonuset që do t’i fitojë agjenti i lojtarit.

Sa i përket pagës, duket se nuk ka ndonjë problem, me “Zikaltrit” që po e konsiderojnë të përballueshme shifrën e kërkuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë