Loading…

Dyshohet për gjuajtje me armë në sheshin e Prishtinës

  • 22/07/2021 | 23:19

Dyshohet për gjuajtje me armë në sheshin e Prishtinës

Një gjuajtje me armë zjarri dyshohet se ka ndodhur para pak momentesh në Sheshin e Prishtinës.


Ende nuk dihet nëse nga të shtënat me armë ka pasur të plagosur.

Siç kanë treguar dëshmitarët për lajmi.net, rasti ka ndodhur afër Kinemasë “ABC” në kryeqytet

Lajmi.net është në pritje të detajeve nga Policia e Kosovës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë