Loading…

Dzeko spektakolar, kalon Romën në epërsi ndaj Man Utd

  • 29/04/2021 | 21:54

Dzeko spektakolar, kalon Romën në epërsi ndaj Man Utd

Roma është duke udhëhequr në Old Trafford ndaj Manchester United.


Roma është duke avancuar në “Old Trafford” ndaj Manchester United në kuadër të gjysmëfinales së Europa League.

“Giallorossët” kanë shënuar dy herë, ku golin e parë e shënoi Pellegrini nga penaltia.

Kapiteni, Edin Dzeko realizoi gol të mirë në min 34’ duke i dhënë avantazhin Romës në pjesën e parë.

Rezultati momental, Manchester United 1-2 Roma.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë