Loading…

E akuzuan fansat për strijat në këmbë: Kështu iu përgjigjet Sara

  • 04/08/2020 | 21:01

E akuzuan fansat për strijat në këmbë: Kështu iu përgjigjet Sara

Ditën e sotme Sara Hoxha ka publikuar një foto ku shfaqet e shtrirë në plazh, duke shijuar panoramën e detit me një gotë kapucino. Por ajo që vumë re në foton e publikuar në Instastory, janë strijat në pjesën anësorë të kofshëve, që ajo nuk u mundua aspak t’i mbulonte.


Mirëpo, si duket ky postimi i Sarës ka shkaktuar disa polemika dhe paqartësi, të cilat e kanë detyruar bukuroshen të sqarojë postimin e saj të mëparshëm.

Ajo ka shpërndarë një tjetër foto në Instastory ku sqaron se ato quhen strija, jo celulit sikundër e kanë quajtur disa persona e media. Po ashtu, ajo bën me dije se në fakt nuk janë problem i shtatzënisë por janë si pasojë e lëkundjeve të mëdha të peshës në adoleshencë.

Pra, si duket bukuroshja shqiptare paska patur disa probleme me peshën në të shkuarën dhe kjo është hera e parë që na e rrëfen këtë gjë.

“E para: Këto quhen strija dhe jo celulit!

E dyta: Nuk më janë bërë gjatë shtatëzënisë, por janë pasojat e lëkundjeve të mëdha të peshës gjatë adoleshencës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë