Loading…

E akuzuan për botox: Përgjigjet këngëtarja me anë të një videoje

  • 19/01/2021 | 19:21

E akuzuan për botox: Përgjigjet këngëtarja me anë të një videoje

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez duket aq mirë saqë nganjëherë disa fansa e kanë të vështirë të besojnë se është rezultat i një diete të shëndetshme dhe një aktiviteti të rregullt fizik, i ndjekur nga kremra të mira, maska dhe kujdes i lëkurës, transmeton Gazeta Metro.


Ata janë të bindur se një estetiste është kredituar për pamjen e saj të shkëlqyeshme, me licencë për të punuar me teknikat e rinovimit ose një kirurg plastik, raporton “Sky News”.

“Mund të them që balli dhe vetullat tuaja nuk lëvizin fare kur flisni ose përpiqeni të ndryshoni shprehjen e fytyrës. Patjetër që keni botoks.”, ishte një nga komentet në videon që këngëtarja postoi në rrjetet sociale.

Këngëtarja postoi një video dhe shpjegoi se kishte përdorur një maskë fytyre nga produkti i saj J Lo Beauty. Lopez i mohoi akuzat dhe u tha disa kritikëve se ajo kurrë nuk kishte përdorur Botox dhe kurrë nuk kishte bërë asnjë injeksion ose operacion.

“Sinqerisht, unë nuk shoh ndonjë rrudhë në fytyrën time. Unë kam një lëkurë të bukur dhe të fortë. Ndihem dhjetë vjet më e ri”, tha Lopez në video./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë