Loading…

E akuzuan për operacione plastike: Kështu përgjigjet Vesa Luma

  • 15/04/2019 | 15:57

E akuzuan për operacione plastike: Kështu përgjigjet Vesa Luma

Operacionet plastike janë bërë shumë të shpeshta kohëve të fundit, ndaj edhe Vesa Luma ka rënë pre e akzuave se mund të bërë ndërhyrje transmeton Gazeta Metro.


Në njërën nga fotografitë që ka postuar kohëve të fundit, nuk kanë munguar komentet negative në lidhje me operacionet.

 

View this post on Instagram

 

Goodmorning ☔ 😔

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

“Je bërë e gjitha plastik, po dil ashtu si je”, ka qenë njëri nga komentet që ia kanë shënuar në Instagram.

Por më lidhje me këtë nuk ka qëndruar e heshtur Vesa Luma, e cila ia ka mbyllur gojën të gjithëve.

 

View this post on Instagram

 

When in Berlin 💁‍♀️ @fitonphotography 🙏

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

“E keni mësuar përmendësh këtë fjali. Do të tregoj një të vërtetë, të hidhur për ty ndoshta: asgjë, por asgjë plastike nuk ka këtu”, ka shkruar ajo./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë