Loading…
E ardhmja e Luiz e pasigurt, drejt largimit nga Chelsea
  • 10/12/2018 | 23:34

E ardhmja e Luiz e pasigurt, drejt largimit nga Chelsea

Bisedimet e fundit në mes të mbrojtësit të Chelsea për një rinovim kontrate kanë ngecur pasi që braziliani nuk është i kënaqur me këtë ofertë.

E ardhmja e David Luiz në Chelsea është ende e pasigurt, me kontratën e lojtarit që skadon në qershor të vitit 2019.

Chelsea dëshiron që ti ofrojë lojtarit një kiontratë një vjeçare, raporton Mirror.

Por, kjo për lojtarin konsiderohet e vogël, kështu që tani ai është duke e marrë në konsideratë ta pranojë apo jo.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë