Loading…

E arrestuan për 5 vazo kanabis Enca ‘në tripa’ pas daljes nga qelia: Po studionin ‘ballkonin’ tim

  • 18/09/2023 | 23:25

E arrestuan për 5 vazo kanabis Enca ‘në tripa’ pas daljes nga qelia: Po studionin ‘ballkonin’ tim

Këngëtarja Enca Haxhia ka reaguar për herë të parë pasi u lirua nga qelia.


“Ata po studionin ballkonin tim”, shkruan këngëtarja me ironi e arrogancë në rrjete sociale teksa ka publikuar një foto provokuese me rroba banjo. Ndërkaq ka shkruar edhe një mesazh falënderues për mbështetësit pasi arrestimit.

Policia e Tiranës e arrestoi në kuadër të operacionit “Balcony”, pasi i gjeti 5 vazo me kanabis në banesën e saj në Lundër. Katër ditë më parë togat e zeza në Gjykatën e Tiranës vendosën ta nxjerrin nga qelia, ku këngëtarja qëndroi për 2 netë prej arrestimit mbrëmjen e 12 shtatorit, duke i caktuar këngëtares masën e detyrimit të paraqitjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë