Loading…

E bën edhe këtë: Fifi puth në buzë njërën nga vajzat në Big Brother

  • 22/10/2021 | 19:20

E bën edhe këtë: Fifi puth në buzë njërën nga vajzat në Big Brother

Gjatë qëndrimit në shtëpi, gjërat veçse po bëhen më interesante mes banorëve.


Krahas, diskutimeve dhe debateve të ashpra shpesh po ndodhin edhe situata komike dhe intersante.

Ndërkohë, sot ka ndodhur një veprim jo edhe i pritur nga Paloma dhe Fifi të cilat janë  puthur në buzë

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë