Loading…

E bën edhe këtë Oriola Marashi, publikon foto pa të brendshme

  • 22/08/2019 | 21:55

E bën edhe këtë Oriola Marashi, publikon foto pa të brendshme

Modelja shqiptare Oriola Marashi ka postuar në Instagram disa fotografi ku edhe njëherë modelja tregon formën e saj.

Ajo ka pozuar në një fustan mjaft interesant, që ua sjellim më poshtë.

Këto fotografi janë pritur mjaft mirë nga fansat e saj ku komentet dhe pëlqimet nuk kanë munguar.

Duket se modelja shqiptare e ka veshur fustanin elegant pa të brendshme, por kjo nuk është risi.

Oriola zakonisht merr vëmendjen me veshjen e saj.

 

View this post on Instagram

 

The Future looks Bright 💎

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë