Loading…

E bënë veturën me lëkur të kalit mustang (Foto)

  • 29/03/2017 | 15:41

E bënë veturën me lëkur të kalit mustang (Foto)

Një pronari i veturës Ford në Kinë, ka vendosur që veturës së tij të ia mbuloj ulëset me lëkurën e racës së kalit Mustang, emrin e të cilit e mban edhe vetura e tij.


I pasionuar pas veturave, këtij burri që nuk i është bërë i njohur identitetit, ka menduar që ta bëj veturën e tij të duket e jashtëzakonshëm, duke e veshur brenda me elemente të kafshëve.

ford-me-enterierin-e-mbuluar-nga-l25c325abkura-e-kalit-mustang-foto-3

Është interesante sepse ky lloj kali që është shumë i shpejt zakonisht është tepër e vështirë ti përpunohet lëkura.

ford-me-enterierin-e-mbuluar-nga-l25c325abkura-e-kalit-mustang-foto-4 ford-me-enterierin-e-mbuluar-nga-l25c325abkura-e-kalit-mustang-foto-2

 

Po dëshira e madhe për veturën Ford Mustang e ka shtyrë këtë njëri të bëj edhe këtë veprim./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë