Loading…

E besoni apo jo, Hungaria po e mund Gjermaninë në shtëpi

  • 23/06/2021 | 21:15

E besoni apo jo, Hungaria po e mund Gjermaninë në shtëpi

Hungaria befasisht ia ka dal të kalojë në epërsi ndaj Gjermanisë.


Ishte Adam Szalai që kaloi Hungarinë në epërsi pas vetëm 11 minutave.

Pas një kundëraksioni të shpejtë, Sallai me super asistim gjeti Szalain, i cili shënoi me kokë.

Shikoni golin: VIDEO

Rezultati momental 0 – 1.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë