Loading…

E besoni apo jo: Sozia e Guardiolas gjendet në Kosovë

  • 15/03/2019 | 10:42

E besoni apo jo: Sozia e Guardiolas gjendet në Kosovë

Pep Guardiola është trajneri më i pëlqyer në Kosovë. Mirëpo kush do ta çonte në mend se sozia e tij apo kopja e tij do të gjindej në Kosovë, transmeton Gazeta Metro.


Bëhet fjalë për Xhavit Morinën i cili është kosovar, që jeton në Gjermani në qytetin e Munichut. Xhavit Morina me profesion është arkitekt, ndërsa ngjashmëria e tij me trajnerin Guardiola është shumë e madhe. /gazetametro.net

Për më tepër shikoni fotografitë:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë