Loading…

E bija tregon në TikTok se bëri seks në dasmën e babait të saj me mikun e tij më të mirë, tha se ai nuk e di

  • 26/09/2022 | 20:08

E bija tregon në TikTok se bëri seks në dasmën e babait të saj me mikun e tij më të mirë, tha se ai nuk e di

Influencerja në TikTok tregoi se ajo ka bërë seks natën e dasmës së tij me mikun e babait të saj që ishte i ftuar si kumbarë në dasmë, transmeton Gazeta Metro.


Stella Barey tha se ajo e kishte takuar për herë të parë mikun më të mirë të babait dhe ishte magjepsur pas tij megjithëse ai kishte familje.

23 vjeçarja aspak nuk brengoset tek tregon gjithë aventurën e asaj nate që e përshkroi si më e mira e saj.

Ajo e ndau këtë tregim në një seri videosh në TikTok që tanshmë është bërë virale në internet.

Stella tha se nuk ishte e interesuar të vazhdonte të flirtonte më tej me burrin që e magjepsi, e shtoi se babai i saj si duket nuk e di pasi ai ende e ka mik./gazetametro.net

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë