Loading…
E çuditshme: Lojtarët lënë topin dhe shtrihen, arsyeja do t’u bëjë me lotë
  • 11/06/2018 | 13:47

E çuditshme: Lojtarët lënë topin dhe shtrihen, arsyeja do t’u bëjë me lotë

Një moment i mahnitës kur ndeshja e futbollit ndërpritet nga një një tufë bletësh që hyjnë në fushë e për pasojë lojtarët u detyruan të shtriheshin në fushë.


Të 22 lojtarët në fushë u shtrinë në barin e gjelbër me duart mbi kokë teksa insektet kaluan mbi stadium.

Pushtimi i çuditshëm ndodhi të shtunën në ndeshjen në shtëpi të Liga de Portoviejo, kundër Manta në Ekuador.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë