Loading…

E dashura e Ledrit nuk mund ta fsheh më barkun: Kjo video tregoi se ajo është në pritje të ëmbël

  • 15/07/2020 | 15:18

E dashura e Ledrit nuk mund ta fsheh më barkun: Kjo video tregoi se ajo është në pritje të ëmbël

Është folur e stërfolur se për një shtatzëni të mundshme të dashurës së Sara Hoxhës, por asnjëherë nuk ka qenë e vërtetuar nga ana e tyre, transmeton Gazeta Metro.


Pas shumë fjalëve që qarkullonin lart e poshtë, më në fund doli se ajo me të vërtetë është shtatzënë dhe barku i saj më nuk mund të fshihet.

Mbrëmë, Ledri ndau një foto të partneres gjatë një feste ditëlindjeje, të cilës i dukej paksa barku i rrumbullakosur, mirëpo kjo nuk mjaftoi dhe një video tjetër doli, në të cilën barku i saj nuk mund të fshihej assesi./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë