Loading…

E dashura e Rakiticit çmend me tatuazhin e veçantë

  • 18/06/2019 | 23:06

E dashura e Rakiticit çmend me tatuazhin e veçantë

Ylli i Barcelonës, Ivan Rakitic ka postuar së fundmi në rrjetet sociale disa foto me të dashurën në plazh. Menjëherë pas pushimeve, ai do t’i bashkohet Barcelonës, për të nisur përgatitjet për sezonin e ri.


Ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje në fotot e postuara është tatuazhi i të dashurës së mesfushorit në të pasmet.

 

View this post on Instagram

 

✨😍✨#holidays🌴2019 @raquel_mauri

A post shared by Ivan Rakitic (@ivanrakitic) on

Në pjesën e majtë ajo ka bërë tatuazh një top futbollisti, që me shumë gjasa lidhet me Rakiticin, por ende nuk dihet kuptimi i atij tatuazhi.

 

 

View this post on Instagram

 

✨La mirada es el lenguaje del corazón ❣te Amo @ivanrakitic

A post shared by Raquel Mauri (@raquel_mauri) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë