Loading…

E dashura e Robert Berishës konfirmon lidhjen me postimin e fundit

  • 26/05/2022 | 13:13

E dashura e Robert Berishës konfirmon lidhjen me postimin e fundit

Pak kohë pasi Robert Berisha ka nisur një romancë të re, Laureta Maqedonci ka shprehur publikisht dashurinë ndaj tij. Nuk kishte më dyshime se ata janë bashkë por ende nuk kishin publikuar asnjë foto me njëri-tjetrin në rrjete sociale.


Përgjatë kësaj periudhe, ata janë treguar të pandashëm nga njëri-tjetri. Laureta e shoqëron thuajse në çdo angazhim Robertin.

Së fundmi, Laureta ka ndarë dhe fotografinë e parë të Robertit. Fotografinë e ka shoqëruar me një emoji zemër.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë