Loading…

E dashura e Shpat Kasapit publikon për herë të parë foto me barkun e rrumbullakosur

  • 06/10/2021 | 15:31

E dashura e Shpat Kasapit publikon për herë të parë foto me barkun e rrumbullakosur

Bashkëshortja e këngëtarit Shpat Kasapit, Selvije Jao, ka publikuar ditën e sotme foton e parë ku tregon barkun e rrumbullakosur. Pas disa muajsh në pritje të ëmbël, grimierja ndau me të gjithë ndjekësit në Instagram foton që tregon se si ka ndryshuar trupi i saj deri më tani.


Ndryshe nga fotot që jemi mësuar të shohim, Selvija zgjodhi që të tregohet pak më “kreative”. Ajo realizoi një foto të hijes së trupit të saj në mur e tashmë që është rreth gjashtë muajshe shtatzënë, barku duket qartësisht.

“Nuk ka pasuri më të madhe sesa përveç zemrës tënde, brenda tëjë të të rrahë dhe një zemër e vogël. Lus Zotin që çdo femër të përjetojë këtë ndjesi”, shkroi Selvija krahas imazhit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë